Vize firmy      Výhody      Partner      Kontakt             ces    deu    eng       
Firmy Kandidáti
Místo pracoviště

Sektor
Členské přihlášení
Naše vize

Jsme přesvědčeni, že v jižních Čechách existují lidé s výbornou kvalifikací stejně jako firmy s vysokou poptávkou po kvalifikovaných zaměstnancích.

Pomocí našeho regionálního portálu s novými pracovními místy se snažíme podpořit jihočeský pracovní trh. Rovněž tímto chceme poskytnout impuls pro zvýšení hodnoty celého regionu.

Díky získaným zkušenostem víme, že kandidáti z regionu s mnohem větší pravděpodobností zůstanou se svým vybraným zaměstnavatelem dlouhodobě. Kompatibilita místa bydliště s místem výkonu práce přispívá k vyšší životní úrovni, i přestože se dnes klade důraz na mobilitu a flexibilitu.

Naše mise

Jako spolehlivý partner pro obchod a ekonomiku nabízíme zásadní přidanou hodnotu skrze moderní koncepty se stálým zaměřením na požadavky náboru a rovněž i zájmy kandidátů. S námi nejste jedni z mnoha - náš regionální tým poskytuje osobní a kompetentní podporu a poradenství.

Rychle a přímo spojujeme zaměstnavatele s uchazeči o zaměstnání. Proto jsme učinili obsluhu našeho portálu co nejsnazší - jak pro kandidáty, tak pro firmy.


© epiframe medienentwicklung