Vize firmy        Výhody        Partner        Kontakt               ces    deu    eng
Firmy Kandidáti
Místo pracoviště

Sektor
Členské přihlášení

Operátor NC strojů

NSE Solutions, s. r. o.
Více informací | Všechny inzeráty

Více podrobností
Datum
22.02.2017
Jindřichův Hradec > Třeboň
Sektor
Strojírenství, Kovozpracující průmysl
Typ pracovního poměru
Plný úvazek
Kontakt
Kontaktní osoba
Šárka Hrabáková
s.hrabakova@nsesolutions.cz
Telefon
777432700

Do provozovny služeb elektroniky hledáme šikovné uchazeče na pozici operátora NC strojů.

Požadujeme: základní nebo ukončené SOU, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, orientace v technické dokumentaci, základy PC, praxe s obsluhou NC strojů výhodou

Náplň práce: Obsluha, seřizování a nastavování ohraňovacích lisů

Nabízíme: Práci na hlavní pracovní poměr, práce ve stabilní nadnárodní společnosti, finanční ohodnocení na základě praxe a zkušeností, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, možnost osobního rozvoje a kariérního růstu

Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala, těšíme se na Vaše zavolání na telefonním čísle +420 777 432 700 nebo zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu s.hrabakova@nsesolutions.cz.

Ve své žádosti se prosím zmiňte o jobrybnik.cz