Vize firmy        Výhody        Partner        Kontakt               ces    deu    eng
Firmy Kandidáti
Místo pracoviště

Sektor
Členské přihlášení

Manažer technologií
Automotive
Triangle Recruitment CZ
Více informací | Všechny inzeráty

Více podrobností
Datum
21.02.2017
Písek
Sektor
Auto - moto
Typ pracovního poměru
Plný úvazek
Kontakt
Kontaktní osoba
Míla Martínková
Formulář žádosti
Telefon
725722667

Popis pozice:
Máte zkušenost jako manažer technologií z automotive? Baví Vás navrhovat optimalizační procesy ve výrobě? Nabízíme práci pro mezinárodní společnost se sídlem v Písku. Náplní Vaší práce bude vytváření výrobních procesů, doporučování změn v technologiích, identifikace problémů v operačních postupech a spolupráce s příslušnými odděleními firmy.

Požadujeme:

  • Praxi na obdobné pozici v automotive
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Komunikativní angličtinu

Nabízíme:

  • Nadstandardní finanční podmínky
  • Možnost růstu ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění

Vaše životopisy v češtině a angličtině zasílejte na uvedený email nebo odpoveze na anšem webu:

Zaslat žádost nyní
Ve své žádosti se prosím zmiňte o jobrybnik.cz