Vize firmy      Výhody      Partner      Kontakt             ces    deu    eng       
Firmy Kandidáti
Místo pracoviště

Sektor
Členské přihlášeníBanes, s.r.o.
Všechny inzeráty
Kontaktní údaje

Adresa
Na Pískách 705
PSČ / Město
39201 Soběslav
Země
CZ
Více informací
Internetové stránky

Obchodní sektor
Strojírenství, Kovozpracující průmysl
Počet zaměstnanců
100 - 499
Popis firmy

BANES, spol. s r.o. – přesná strojírenská výroba, výrobce přesných rotačních dílů. Firma Banes, spol. s r.o. byla založena v lednu 1993 jako strojírenský podnik zabývající se obráběním na zakázku převážně na soustružnických automatech. O rok později došlo k rozšíření činnosti firmy o montážní strojírenské práce v hromadných sériích. Společnost je dodnes rozdělena do dvou divizí - divize Obrábění a divize Montáže.

Divize Obrábění se zabývá výrobou přesných rotačních dílců a pracuje zde přibližně 50 zaměstnanců ve dvousměnném (a třísměnném bezobslužném) provozu.

Divize Montáže se zabývá montážemi v hromadné výrobě, převážně montáží jemné mechaniky, úhlových kloubů a dalších podsestav. V této divizi pracuje rovněž přibližně 50 zaměstnanců.

Tato organizační struktura umožňuje nabízet zákazníkům dodávky s vyšší přidanou hodnotou. Další předností společnosti je spolehlivost a zaměření na kvalitu práce, které jsou společně s produktivitou hlavními kritérii při výrobě. Díky těmto kritériím je firma schopna dlouhodobě nabízet vysokou kvalitu a nízké ceny. Ve spolupráci se zákazníky preferujeme dlouhodobé partnerské vztahy, ve kterých jsme docílili role strategického dodavatele soustružených rotačních dílců. Nově vybudované volné výrobní plochy a pozitivní přístup k investicím poskytuje společnosti možnost pružného rozšiřování výroby podle potřeb zákazníků. V současné době společnost podniká ve dvou vlastních výrobních závodech.

 

 


Nahlásit firmu   

© epiframe medienentwicklung