Vize firmy      Výhody      Partner      Kontakt             ces    deu    eng       
Firmy Kandidáti
Místo pracoviště

Sektor
Členské přihlášeníRichmont-CZ
Všechny inzeráty
Kontaktní údaje

Adresa
Kolodějská 507
PSČ / Město
375 01 Týn nad Vltavou
Země
CZ
Více informací
Internetové stránky
https://www.richmont.cz/o-nas/kariera
Obchodní sektor
Strojírenství, Kovozpracující průmysl
Počet zaměstnanců
100 - 499
Popis firmy

Důvěřujte silné strojírenské společnosti RICHMONT-CZ, a.s.Naše společnost působí od roku 1996 na evropském trhu v oblasti přesného strojírenství a elektromontáže. Vyrábíme především precizní strojní díly, které jsou dále určeny pro automobilový, elektrotechnický a dřevozpracující průmysl. Samozřejmostí je certifikace společností TÜV Munchen dle DIN ISO 9001:2009.

Spolu se 250-ti členným týmem pracovníků se snažíme o maximální spokojenost všech našich zákazníků, ať už jsou jejich individuální přání jakákoliv. Jako prosperující společnost plně držíme krok s evropským standardem výroby. Využívání nejmodernější CNC technologie spolu s kvalitním personálem jsou prvním předpokladem k výrobě kvalitních výrobků a jedním z mnoha stavebních kamenů úspěchu naší společnosti.

Neboť jsme si plně vědomi faktu, že jen spokojený zákazník se vrátí, posilujeme naši výrobní činnost poradenstvím v oblasti strojírenství, obchodu a služeb. Jen společnou spoluprací a konzultacemi se zákazníkem, s cílem maximální optimalizace výroby, jsme schopni obstát ve stále tvrdším konkurenčním boji. Pokud by některé z Vašich otázek zůstaly touto prezentací nezodpovězené, neváhejte nás oslovit.
 


Nahlásit firmu   

© epiframe medienentwicklung