Vize firmy      Výhody      Partner      Kontakt             ces    deu    eng       
Firmy Kandidáti
Místo pracoviště

Sektor
Členské přihlášeníExtrudo Bečice s.r.o.
Všechny inzeráty
Kontaktní údaje

Adresa
Bečice 7
PSČ / Město
37501 Týn nad Vltavou
Země
CZ
Více informací
Internetové stránky

Obchodní sektor
Potravinářství
Počet zaměstnanců
100 - 499
Popis firmy

http://www.extrudo.cz/themes/fastshop2/img/header2.jpg

Extrudo Bečice s.r.o. je důležitým producentem zdravé výživy a dietních, v současné době zejména bezlepkových potravin. Je pokračovatelem původní přidružené výroby ZD Žimutice, jejíž zařízení bylo odkoupeno v roce 1994.

   Hlavním zaměřením je výroba originálních křehkých chlebů a instantních polotovarů. Použita je velmi šetrná technologie extruze (mikrovar). Všechny výrobky jsou vyrobeny podle vlastních receptur s důrazem na optimální nutriční složení, vztažené ke specielním dietním potřebám našich klientů a zásadám zdravé, racionální výživy. V sortimentu jsou tedy v několika produktových kategoriích akcentovány zejména tyto nutriční funkcionality - vláknína, bez lepku, bez laktózy. Ve výrobním programu hrají důležitou roli i BIO a kosher produkty.

   Distribuce produktů je realizována přes specializované velkoobchody a prodejny zdravé výživy, specializovanými řetezci – DM, Globus, Billa, Kaufland a Interspar. Společnost realizuje i několik privátních značek.

   Export, který stále roste (nyní je 25% z celkového obratu), pomáhá ekonomické stabilizaci firmy a kontakty se zahraničními klienty ovlivňuje pozitivně i dynamiku vývoje nových produktů.

   Školní a společné stravování (HOREKA), je nejen další důležitý distribuční kanál, ale je velmi významným firemním konceptem, který je lokalizován v několika nosných tématech : „Zdravá výživa“ - „BIO do škol“ - „Boj proti obezitě dětí“, v nichž je uplatňen luštěninový program, vláknina a využití tradičních plodin – jáhly, pohanka, ječmen při stravování dětí.

   EXTRUDO je držitelem certifikátu kvality BRC, je certifikovaným výrobcem BIO potravin, je certifikova AHA agenturou a pro urcity sortiment je vystaven Kosher certifikat.

   Společnost spolupracuje s Výzkumným ústavem potravinářským a je členem konsorcia firem, které získalo grant v TA ČR v roce 2011.


Nahlásit firmu   

© epiframe medienentwicklung