ÚDRŽBÁŘ STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

ADECCO spol.s r.o.
  • 13. 8. 2019
  • Plný úvazek
  • Jihlava
  • Vyučení bez maturity
    SŠ nebo vyučení s maturitou
  • 0-1 Roky
  • Průmysl, Výroba

NABÍDKA PRO VÁS:

- pracovní smlouva a nástup jako kmenový zaměstnanec ihned (nebo dohodou)
- stabilní a dlouhodobá práce
- celková mzda až 28.000,-Kč (dle předchozích zkušeností)
- dotované závodní stravování + svačina zdarma
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- roční příspěvek na volný čas a zdraví ve výši 6.000,-Kč/rok

POŽADAVKY:

- vzdělání min. SOU (výuční list) - technický obor
- NEBO praxe v oboru (údržba, elektrikář, strojník, seřizovač …)
- výhodou vyhláška 50/78 Sb. (nebo ochota si na náklady firmy osvědčení dodělat)
- spolehlivost, odpovědnost

- VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY TECHNICKÝCH OBORŮ

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

- elektro údržba chladírenského zařízení nebo údržba a obsluha vzduchotechnického zařízení
- potravinářská výroba
- jednosměnný provoz (8h směny ranní) nebo nepřetržitý provoz (12h směny) - dle Vašich možností

Vaše nové pracoviště Vám rádi představíme a osobně ukážeme.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás neprodleně na telefonu 606 776 400 nebo zašlete svůj životopis na email jana.zemkova@adecco.com.