MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI J. HRADEC

ADECCO spol.s r.o.
  • 13. 8. 2019
  • Plný úvazek
  • Jindřichův Hradec
  • Základní vzdělání
    Vyučení bez maturity
  • Průmysl, Výroba

NOVĚ NABÍZÍME PERSPEKTIVNÍ PRÁCI V J.HRADCI

NOVÁ PRACOVNÍ MÍSTA U STABILNÍ VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI
3 SMĚNNÝ NEBO NEPŘETRŽITÝ PROVOZ (8H SMĚNY)

VAŠE PRACOVIŠTĚ VÁM RÁDI PŘEDEM UKÁŽEME

NABÍZÍME:

  • měsíční mzda 18.400,-Kč až 23.300,-Kč
  • prémie za práci v nepřetržitém provozu 1.500,-Kč/měsíc
  • prémie za docházku 3.000,-Kč/čtvrtletí
  • prémie za plnění norem až 1.250,-Kč/měsíc
  • prémie za náročnost práce až 3.350,-Kč/měsíc
  • příplatek za odpolední směnu 15,-Kč/h
  • příplatek za noční směnu 40,-Kč/h
  • příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • nástup dle Vašich možností

NÁPLŇ PRÁCE:

  • ruční montáž součástek nebo práce na jednoduchých strojích, následná kontrola, drobná manuální práce

POŽADUJEME:

  • vzdělání nerozhoduje
  • manuální zručnost a pečlivost
  • praxe není podmínkou - na Vašem nové pracovišti Vás plně zaškolíme

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás neprodleně na telefonu 606 776 400 nebo zašlete svůj životopis na email jana.zemkova@adecco.com.