OBSLUHA CNC VYSEKÁVACÍHO LISU ČB, 3 směny

ADECCO spol.s r.o.
  • 13. 8. 2019
  • Plný úvazek
  • České Budějovice
  • Vyučení bez maturity
  • 2-3 Roky
  • Průmysl, Výroba, Strojírenství, Zpracování kovů

NABÍZÍME:

- stabilní práce na HPP s nástupem přímo do kmene společnosti s možností smlouvy na dobu neurčitou
- měsíční mzda od 25.000,-Kč
- měsíční bonus za výkon až 20%
- závodní jídelna s dotovaným stravováním
- možnost parkování před areálem společnosti
- další profesní rozvoj, úvodní zaškolení
- práce v moderním, čistém prostředí a mladém kolektivu

NÁPLŇ PRÁCE:

- obsluha CNC vysekávacího stroje
- odpovědnost za kvalitu výroby
- 3 směnný provoz

POŽADAVKY:

- praxe na obdobné pozici
- zkušenosti s obsluhou CNC
- samostatná práce s technickou dokumentací
- pečlivost, důslednost

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás neprodleně na telefonu 606 776 400 nebo zašlete svůj životopis jako odpověď na tento inzerát. Děkujeme.