PRACOVNÍCI NA KONTROLU A MONTÁŽ Čkyně, mzda od 22.000,-Kč

ADECCO spol.s r.o.
  • 13. 8. 2019
  • Plný úvazek
  • Prachatice, Strakonice
  • Základní vzdělání
  • Průmysl, Výroba

NAVÝŠENÍ MZDY OD LEDNA.

NOVĚ NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK = 10.000,-Kč
A PŘÍSPĚVEK ZA DOPORUČENÍ NOVÉHO PRACOVNÍKA = 10.000,-Kč

NABÍZÍME:

  • měsíční mzda od 22.000,-Kč, po zkušební době navýšení

(základní mzda od 19.000,-Kč + výkonnostní odměna + příplatky za noční 20% + bonus za docházku 1.000,-Kč/měsíc)

  • + příplatky za so, ne 50%
  • stravenky 80,-Kč/den
  • až 27 dní dovolené
  • 13. plat
  • příspěvek na dojíždění
  • pracovní oblečení a obuv, vč. oprav a praní poskytováno zdarma

POŽADAVKY:

  • vzdělání nerozhoduje
  • předchozí praxe ve výrobě výhodou
  • manuální zručnost
  • VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

NÁPLŇ PRÁCE:

  • provádění vizuální kontroly hotových výrobků a jejich třídění, příp. montáž výrobků
  • třísměnný (R, O, N) nebo nepřetržitý provoz (2xN, 2xO, 2xR a 3 dny volno), 8h směny
  • vhodné pro muže i ženy

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás neprodleně na telefonu 606 776 400 nebo zašlete svůj životopis jako odpověď na tento inzerát. Děkujeme.