PRODAVAČKA - POKLADNÍ České Budějovice

ADECCO spol.s r.o.
  • 13. 8. 2019
  • Plný úvazek
  • České Budějovice
  • Základní vzdělání
  • Malo-, Velkoobchodní

NABÍZÍME:

  • nástupní mzdu 17.500 až 18.000,-Kč/měsíc
  • stravenky 100,-Kč/den
  • příplatky za směny o víkendu 20%
  • firemní rekreační zařízení (Lipno a Novohradské hory)
  • možnost kariérního růstu
  • vzdělávací kurzy a školení, příspěvek na vaše další SŠ/VŠ vzdělání
  • příspěvek na volnočasové aktivity 2.000,-Kč (sport, kultura, zdraví)
  • možnost odběru produktů za zvýhodněné ceny
  • nástup ihned do kmenového stavu firmy

POŽADUJEME:

  • vzdělání nerozhoduje
  • předchozí praxe v maloobchodě výhodou (ne podmínkou)
  • příjemné vystupování a prozákaznický přístup
  • dobrou pracovní morálku

NÁPLŇ PRÁCE:

  • práce na pokladně
  • vybalování a doplňování zboží, kontrola trvanlivosti zboží
  • 2 směnný provoz (5,30-13h a 12-19h) + 1x za 14 dní víkend

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás neprodleně na telefonu 606 776 400 nebo zašlete svůj životopis jako odpověď na tento inzerát.