PROVOZNÍ MONTÉR - Nová Bystřice

ČEVAK a.s.
  • 9. 10. 2019
  • Plný úvazek
  • Jindřichův Hradec
  • Řemeslná živnost, Průmysl, Výroba

Hlavní pracovní náplň:

  • Budete pracovat na opravách, údržbě a montáži nových vodovodních a kanalizačních řadů a přípojek
  • Budete provádět montáže a výměny vodoměrů přímo u zákazníků, tj. v domácnostech i firmách
  • Po zapracování budete samostatně jezdit do terénu v okolí Nové Bystřice a Starého Města pod Landštejnem
  • Budete spolupracovat s kolegy na středisku – dalšími montéry, elektrikáři, zámečníky

Požadujeme:

  • Vzdělání s technickým zaměřením výhodou
  • Šikovnost a chuť pracovat v řemesle
  • Samostatnost, zodpovědnost, komunikační dovednosti
  • Řidičský průkaz sk. B

 Nabízíme:

  • Základna - Nová Bystřice
  • Zaučení, pro šikovné zaměstnance možnost navýšení odbornosti – např. svářečský průkaz
  • Pevnou pracovní dobu - 37,5 hodin týdně – od 7:00 do 15:00 (30 minut pauza na oběd)
  • Stravenky – 90 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dni zdravotního volna
  • Proplácení přesčasů
  • Po zapracování příplatky za pohotovostní službu
  • A mnoho dalších benefitů (např. slevy u vybraných dodavatelů, příspěvky na penzijní připojištění, kulturní a sportovní akce apod.)