Seřizovač mzda od 24.000 Kč

ADECCO spol.s r.o.
  • 12. 8. 2019
  • Plný úvazek
  • České Budějovice
  • Vyučení bez maturity
  • 0-1 Roky
  • Průmysl, Výroba, Strojírenství, Zpracování kovů
  • 24.000 Kč - 28.000 Kč

Strojírenská stabilní společnost s pověstí velmi dobrého zaměstnavatele v Českých Budějovicích přijme v rámci rozšiřování výroby vhodné kandidáty na pozici: Seřizovač

Pracovní náplň:

  • Seřizování, obsluha a údržba výrobních strojů
  • Čtení a použití technických podkladů
  • Programování fréz
  • Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
  • Provádění běžných kontrolních činností

Požadujeme:

  • Technikcé vzdělání
  • Praxe v oboru výhodou
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Manuální zručnost
  • Flexibilita, ochota učit se novému
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné společnosti
  • Přátelské prostředí
  • Důkladné zaškolení
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Firemní benefity (13. a 14. mzda, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění aj.)

Zuajala Vás pracovní nabídka?

Neváhejte nám zaslat Váš životopis. Kromě Seřizovače obsazujeme i pozici Brusiče, Nástrojaře, Mechanika.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.