AMEOS Privatklinikum Bad Aussee GmbH

Obecné informace


Sommersbergseestraße 395
8990 Bad Aussee | Štýrsko | Rakousko
Austria
O nás

Werden auch Sie Teil der AMEOS Gruppe und leben mit uns die Mission: „Wir arbeiten für Ihre Gesundheit“. In unseren insgesamt 77 Einrichtungen – Krankenhäusern, Poliklinika, Pflege- und Eingliederungseinrichtungen – sorgen bereits 13.000 Mitarbeitende für das Wohlergehen unserer Patienten und Bewohner. 

Die AMEOS Klinika Bad Aussee versorgen mit 100 Betten die Region Steiermark, Salzburg und Oberösterreich im Bereich der Psychosomatischen Medizin und bieten im Privatklinikum mit 25 exklusiven Zimmern akutstationäre Krankenhausbehandlung auf höchstem Niveau im gesamten deutschsprachigen Raum an. 

Die AMEOS Klinika Bad Aussee liegen in einer einzigartigen Naturlandschaft im steirischen Salzkammergut mit traumhaften Seen und einer atemberaubenden Bergkulisse. Ein hoher Freizeitwert trifft auf eine gute Infrastruktur. Kindergärten und alle Schulen befinden sich direkt im Ort.


Staňte se součástí skupiny AMEOS a žijte s námi posláním: „Pracujeme pro Vaše zdraví“. V našich 77 zařízeních – nemocnicích, poliklinikách, ošetřovatelských a integračních zařízeních – 13.000 zaměstnanců se již stará blaho našich pacientů a obyvatel.
 

AMEOS-Klinik Bad Aussee zaopatřuje se 100 lůžky region Štýrsko, Salcbursko a Horní Rakousy v oblasti psychosomatické medicíny a nabízí na soukromé klinice 25 exkluzivních pokojů pro lůžkovou nemocniční péči na nejvyšší úrovni v celé německy mluvícím oblasti. 

AMEOS Klinika Bad Aussee se nachází v jedinečné přírodní krajině u Štýrské solné komoře s kouzelnými jezery a dech beroucí horskou scenérií. Velká rekreační hodnota spočívá i v dobré infrastruktuře. Mateřské školy a školy se nacházejí přímo v místě

Počet zaměstnanců:
100-499
Obor:
Zdravotnictví, Sociální péče, Ošetřování

Obecné informace


Sommersbergseestraße 395
8990 Bad Aussee | Štýrsko | Rakousko
Austria