• 14. 9. 2019
  • Full time
  • Písek
  • Czech
  • Secondary school
  • Electrics, Electronics, Industrial, Manufacturing, Mechanical Engineering, Metalworking
  • 24 000 - 34 000

Elektromechanik

Co vás čeká

- údržba provozuschopnosti veškerého vybavení na pracovišti

- opravy a údržba montážních linek

- vyhledávání závad a samostatné odstraňování problémů

- opravy a údržba obráběcích center řízených systémem FANUC

- diagnostika závad na strojích pomocí počítače a jejich odstraňování

- základy programování PLC automatů , zálohování dat a programů

- mechanické opravy zařízení a přípravků na dílenských strojích

- údržba a opravy pneumatických a hydraulických zařízení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- vzdělání - vyučen v oboru elektromechanik, automechanik
- osvědčení o vyhl. č. 50/78 Sb, § 6 - výhodou, NE podmínkou
- zkušenost s opravou strojů (elektrickou a mechanickou)
- orientace ve výkresové a technické dokumentaci

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme zajímavou práci, mezinárodní pracovní tým, dobré ohodnocení, možnost trvalého vzdělávání a kariérního růstu.Očekáváme vysokou motivaci, zájem, tvořivost, týmovou práci.

Zaujala Vás naše nabídka?

Neváhejte reagovat, těšíme se na Váš životopis!