Pomocný strojník /strojnice

Plojhar s.r.o.
  • 26. 2. 2020
  • Full time
  • České Budějovice
  • 2-3 Years
  • Industrial, Manufacturing
  • 23.000 Kč

pro Kartonáž Plojhar s.r.o.

Hledáme spolehlivé lidi do rodiny Plojhar
v Rožnově v Českých Budějovicích
Pokud se osvědčíte, budeme vás dlouhodobě podporovat.
Spolehlivost, důvěra a poctivost jsou naše firemní hodnoty.

Požadujeme
Te chnickou a manu?ln? zručnost
Ochotu p osouvat se k lepš?mu
Spolehlivost

Co Vás u nás čeká?
Pracovat budete se zkušeným strojn?kem, pr?ci v?m bude určovat mistr.
Vašim ?kolem bude se p ostupně zaučit pr?ci na stroji, p?če o stroj.
Náplň práce
Spolupráce se strojníkem
Příprava, nastavení a seřizování stroje
Běžná údržba stroje
Dvousměnný provoz: od 5.30 ? 14.00 , 14.00 ? 22.00 hodin

Nabízíme
Jistotu a spolehlivost = firmu se 130 letou tradic?
Vstř?cn? rodinn? prostřed?
Spravedliv? zach?zen?, ř?dně placen? přesčasy
M zdu od 2 3 000 Kč hrub?ho dle schopnost? a zkušenost?
S travenky 100 Kč (z toho 80 Kč hrad? zaměstna vatel )

M?te - li z?jem o uvedenou pozici , zašlete V?š životopis na email: kariera @plojhar.cz
nebo n?s kontaktujte telefonicky na 777 588 246. Show original ad